Kurzy k získání řidičského průkazu skupiny

B (osobní automobil)

Tato skupina opravňuje k řízení motorových vozidel o maximální hmotnosti do 3500 kg a s nejvýše 8 místy k sezení mimo řidiče, případně s připojeným přívěsem do 750 kg. Opravňuje také k řízení traktorů a samojízdných pracovních strojů o maximální hmotnosti do 3500 kg. Řidičské oprávnění sk. B je možno udělit žadateli staršímu 17 let (zkoušek je možné se účastnit po dovršení 17 let).

Rozšiřující výcvik

Dále nabízíme rozšiřující výcvik tj. výcvik k získání sk. B pro majitele jiných skupin ŘO.

Kondiční a zdokonalovací jízdy osobní automobil - výhodné

Tato služba je určena pro držitele skupiny B, kteří delší dobu nejezdili a chtějí si dovednosti v řízení automobilu osvěžit, zdokonalit či znovu získat. Při realizaci těchto jízd se přizpůsobíme Vašim časovým možnostem a požadavkům jak na termíny jízd tak i na trasy jízd (nacvičit jízdu do zaměstnání atd). Pokud si budete chtít zopakovat také teorii a současně platná pravidla, je možnost se bezplatně účastnit hodin výuky teorie, které zrovna probíhají.Přijedeme za vámi.

 

Vrácení řidičského oprávnění sk.B

Končí-li vám doba odebrání řidičského průkazu, stačí nás kontaktovat a naše autoškola vám zprostředkuje veškeré formality a připraví vás na zkoušku z odborné způsobilosti pro skupinu řidičského oprávnění (ŘO), které vám bylo odebráno.Cena je 3 500,-.

Nabídneme vám konzultace k teorii, podle vašich požadavků výcvik v jízdě na vozidle, které vám také dáme spolu s instruktorem k dispozici na opravnou zkoušku a na tuto zkoušku vás přihlásíme.